Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy umožňují jednoduše dohlížet na Váš majetek, střežený prostor či sledovat technologické postupy v průmyslu.

V oblasti analogových kamerových systémů nabízíme výrobky firem Dahua, Vivitek a Vision a stále častěji využíváme od těchto firem řešení digitálních kamerových systémů.

Samozřejmostí  u všech kamerových systémů je možnost připojení k internetu a sledování reálného obrazu i uložených záznamů z počítače nebo chytrého telefonu kdekoliv na světě.

Návrh vhodného řešení je nutné vždy posoudit přímo na místě plánované instalace, nabízíme zdarma návštěvu místa realizace a vytvoření cenové nabídky s důrazem na poměr kvality a ceny.

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Zabezpečení rodinného domu

Chcete kvalitní bydlení, ve kterém budete mít nejen pocit soukromí, ale také bezpečí? Rádi byste moderní zabezpečení rodinného domu po všech stránkách, díky kterému se nebudete muset obávat nezvaných hostí? Pojďte se inspirovat kvalitními možnostmi.

Celá novinka

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Celá novinka

Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie.

Celá novinka

Partneři