Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy umožňují jednoduše dohlížet na Váš majetek, střežený prostor či sledovat technologické postupy v průmyslu.

V oblasti analogových kamerových systémů nabízíme výrobky firem Dahua, Vivitek a Vision a stále častěji využíváme od těchto firem řešení digitálních kamerových systémů.

Samozřejmostí  u všech kamerových systémů je možnost připojení k internetu a sledování reálného obrazu i uložených záznamů z počítače nebo chytrého telefonu kdekoliv na světě.

Návrh vhodného řešení je nutné vždy posoudit přímo na místě plánované instalace, nabízíme zdarma návštěvu místa realizace a vytvoření cenové nabídky s důrazem na poměr kvality a ceny.

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Zabezpečovací systémy Zlín

Čas nepřítomnosti v rodinném domě či bytě je doslova výzvou pro nezvané hosty, kteří rozhodně nejdou do vašeho obydlí za účelem přátelské návštěvy. Obvykle jde o vloupání a ohrožení vašeho majetku. Často jim v neoprávněném vniku nezabrání ani vaše přítomnost a tak je na čase zajistit si vhodné zabezpečení svého majetku i zdraví.

Celá novinka

Zabezpečení rodinného domu

Chcete kvalitní bydlení, ve kterém budete mít nejen pocit soukromí, ale také bezpečí? Rádi byste moderní zabezpečení rodinného domu po všech stránkách, díky kterému se nebudete muset obávat nezvaných hostí? Pojďte se inspirovat kvalitními možnostmi.

Celá novinka

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Celá novinka

Partneři