Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy umožňují jednoduše dohlížet na Váš majetek, střežený prostor či sledovat technologické postupy v průmyslu.

V oblasti analogových kamerových systémů nabízíme výrobky firem Dahua, Vivitek a Vision a stále častěji využíváme od těchto firem řešení digitálních kamerových systémů.

Samozřejmostí  u všech kamerových systémů je možnost připojení k internetu a sledování reálného obrazu i uložených záznamů z počítače nebo chytrého telefonu kdekoliv na světě.

Návrh vhodného řešení je nutné vždy posoudit přímo na místě plánované instalace, nabízíme zdarma návštěvu místa realizace a vytvoření cenové nabídky s důrazem na poměr kvality a ceny.

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Zjednodušte si život s chytrou domácností

Chytrá domácnost je stále populárnější. Díky ní, pokud ji umíte správně využívat, vám odpadne spousta starostí. Na vás tak doma zůstane už jen ničím nerušený relax. Co umí chytrá domácnost Váš byt či dům nemusí být pouze designově vybavený. Můžete si z něj během pár chvil vytvořit moderní bydlení. Stačí si umět vybrat správnou firmu, která […]

Celá novinka

Zabezpečovací systémy Zlín

Čas nepřítomnosti v rodinném domě či bytě je doslova výzvou pro nezvané hosty, kteří rozhodně nejdou do vašeho obydlí za účelem přátelské návštěvy. Obvykle jde o vloupání a ohrožení vašeho majetku. Často jim v neoprávněném vniku nezabrání ani vaše přítomnost a tak je na čase zajistit si vhodné zabezpečení svého majetku i zdraví.

Celá novinka

Partneři