Kamerové systémy (CCTV)

Kamerové systémy umožňují jednoduše dohlížet na Váš majetek, střežený prostor či sledovat technologické postupy v průmyslu.

V oblasti analogových kamerových systémů nabízíme výrobky firem Dahua, Vivitek a Vision a stále častěji využíváme od těchto firem řešení digitálních kamerových systémů.

Samozřejmostí  u všech kamerových systémů je možnost připojení k internetu a sledování reálného obrazu i uložených záznamů z počítače nebo chytrého telefonu kdekoliv na světě.

Návrh vhodného řešení je nutné vždy posoudit přímo na místě plánované instalace, nabízíme zdarma návštěvu místa realizace a vytvoření cenové nabídky s důrazem na poměr kvality a ceny.

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Celá novinka

Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie.

Celá novinka

Moderní domy – jen kousek od dokonalosti

Každý majitel nemovitosti touží po jejím dokonalém vzhledu. Ať už se jedná o fasádu, okna, garážová vrata či zabezpečovací systémy, vše musí jít ruku v ruce s posledními trendy.

Celá novinka

Partneři