Inteligentní domy

Chcete usporně topit, snadno ovládat spotřebiče, ovládat si svůj dům na dálku přes telefon, tablet, počítač?

Mějte chytrou domácnost od Loxone – cenově dostupné řešení domácí automatizace, jehož velkým přínosem chytrého domu je uživatelský komfort. Se systémem Loxone můžete snadno ovládat různé funkce a domácí zařízení na dálku.

Výhody inteligentního domu Loxone

žaluzie

Žaluzie

Ovládejte svoje žaluzie zvlášť, ve skupinách či automaticky. Žaluzie je také možné napojit na poplašný systém, který žaluzie při vniknutí automaticky otevře.

osvětlení

Osvětlení

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnohem více. Vytvořte si dokonalý vzhled ve vaší domácnosti s dálkově ovládáným osvětlení od Loxone.

vytápění

Vytápění

Nastavte si vaši oblíbenou teplotu v každém pokoji jak se vám zlíbí a nechte systém automaticky vypnout topení v místnostech, které se momentálně nepoužívají.

multimedia

Multimedia

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu v každé místnosti. Nastavte si přehrávání například pro ranní koupel, večeři a další situace v chytré domácnosti.

energie

Energie

Mějte spotřebu energie pod kontrolou pomocí automatického vypnutí nepoužívaných spotřebičů, využití vlastní vyrobené energie a mnoho dalšího.

alarmy

Alarmy

Vytvořte si vlastní poplašný systém s komponenty jako jsou detektory pohybu a vyžeňte nezvané hosty pomocí palety poplašných prvků.

Inteligentní dům od Loxone automaticky reaguje na vlivy kolem domu. Na úroveň osvětlení, změny počasí, vniknutí do domu, prasklé potrubí a další. Pokud nejste doma, Miniserver Loxone vypne automaticky topení v místnostech, zhasne světla, odpojí hladové elektrické spotřebiče od sítě atd. Zapomněli jste k večeru zavřít garáž? Inteligentní dům vám na vaše mobilní zařízení zašle upomínku!

Jednoduché ovládání

Celý inteligentní dům od Loxone můžete jednoduše ovládat na dálku pomocí aplikace na vašem tabletu. Jedním dotekem můžete změnit barvu osvětlení, teplotu vytápění či chlazení, hlasitost hudby, spotřebu energie, kontrolovat pohyb žaluzie či zkontrolovat status celého domu, pokud zrovna nejste doma.

loxone-ovladani

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Zjednodušte si život s chytrou domácností

Chytrá domácnost je stále populárnější. Díky ní, pokud ji umíte správně využívat, vám odpadne spousta starostí. Na vás tak doma zůstane už jen ničím nerušený relax. Co umí chytrá domácnost Váš byt či dům nemusí být pouze designově vybavený. Můžete si z něj během pár chvil vytvořit moderní bydlení. Stačí si umět vybrat správnou firmu, která […]

Celá novinka

Zabezpečovací systémy Zlín

Čas nepřítomnosti v rodinném domě či bytě je doslova výzvou pro nezvané hosty, kteří rozhodně nejdou do vašeho obydlí za účelem přátelské návštěvy. Obvykle jde o vloupání a ohrožení vašeho majetku. Často jim v neoprávněném vniku nezabrání ani vaše přítomnost a tak je na čase zajistit si vhodné zabezpečení svého majetku i zdraví.

Celá novinka

Partneři