Automatické brány a vrata

Automatické vjezdové brány jsou dodávány v provedení a rozměrech podle projektu nebo přání zákazníka. Nejběžnější konstrukce je nosný rám z železného rámu je buď základní nátěr nebo zinkování. Vše záleží na domluvě se zákazníkem. Všechny typy vjezdových bran nových i starých lze zautomatizovat pomocí vhodného motoru a elektroniky, která umožní dálkové ovládání. Automatické brány lze ovládat pomocí doplňujícich komponentů, které Vám usnadňují režim ovládání např. domácí telefon, mobil GSM,kodový zámek, tlačítka nebo čipové karty.

Typy bran

  • Posuvné brány
  • Jedno křídlové brány
  • Dvoukřídlové brány
  • Závory
  • Garážová vrata

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Zjednodušte si život s chytrou domácností

Chytrá domácnost je stále populárnější. Díky ní, pokud ji umíte správně využívat, vám odpadne spousta starostí. Na vás tak doma zůstane už jen ničím nerušený relax. Co umí chytrá domácnost Váš byt či dům nemusí být pouze designově vybavený. Můžete si z něj během pár chvil vytvořit moderní bydlení. Stačí si umět vybrat správnou firmu, která […]

Celá novinka

Zabezpečovací systémy Zlín

Čas nepřítomnosti v rodinném domě či bytě je doslova výzvou pro nezvané hosty, kteří rozhodně nejdou do vašeho obydlí za účelem přátelské návštěvy. Obvykle jde o vloupání a ohrožení vašeho majetku. Často jim v neoprávněném vniku nezabrání ani vaše přítomnost a tak je na čase zajistit si vhodné zabezpečení svého majetku i zdraví.

Celá novinka

Partneři