Zjednodušte si život s chytrou domácností

Chytrá domácnost

Chytrá domácnost je stále populárnější. Díky ní, pokud ji umíte správně využívat, vám odpadne spousta starostí. Na vás tak doma zůstane už jen ničím nerušený relax.

Co umí chytrá domácnost

Váš byt či dům nemusí být pouze designově vybavený. Můžete si z něj během pár chvil vytvořit moderní bydlení. Stačí si umět vybrat správnou firmu, která vám dopomůže vytvořit inteligentní dům.

Chytrá domácnost vám umožní na dálku ovládat různé spotřebiče, světla, zámky a mnohé další. Vy si tak, například na cestě z práce domů, můžete zatopit, stáhnout rolety či zapnout televizi. Součástí chytré domácnosti může být i chytré osvětlení. S jejím využitím se již nebudete muset vracet domů potmě.

Jak funguje chytrá domácnost

Chytrou domácnost si můžeme představit jako síť na sebe napojeného vybavení domácnosti. Díky moderním technologiím jsou všechny propojené s propracovaným systémem. Vám tak stačí zapnout mobilní telefon, tablet nebo počítač, a z jakéhokoliv místa na světě můžete svůj domov ovládat. Využít lze i nástěnné vypínače přímo v domě.

Můžete si naprogramovat i jednotlivé události. Ráno vás tak automaticky vzbudí hudba, nebo se vám pravidelně zapne pračka či varná konvice.

Jak na chytrou domácnost

Chytrá domácnost je vytvořena pro jednoúčelové sady nebo pro celou centrální jednotku. Je jen na vás, co si vyberete. Jednoúčelové sady jsou levnější a daleko snazší na ovládání. Jejich nevýhodou je ale špatné rozšíření o další komponenty. S přibývajícím zařízením tak budete potřebovat více aplikací.

Naopak centrální jednotka, která je také velmi snadná na ovládání, přináší výhodu ve snadném přidávání dalších zařízení.

Jak začít s chytrou domácností

Ideální doba pro plánovaní chytré domácnosti je při plánování hrubé stavby domu či bytu. Pokud se rozhodnete, že nemůžete žít bez chytré domácnosti a váš dům již stojí i tak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme všechny informace a také vám zajistíme realizaci vaší chytré domácnosti a vy budete moc v klidu relaxovat.

Partneři