Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova. Světelné zóny však nemají primárně jen přinést dobrý dojem z bydlení, nýbrž v něm plnit praktickou funkci.

Světelné zóny v chytrém domě budou fungovat tak, jak si je nastavíte

Smart home nebo-li chytrý dům je takový dům, který můžete ovládat skrze ovladače, ale i na dálku přes mobilní telefon. Chytrá domácnost nabízí i automatizaci. V chytrém domě lze ovládat všechny elektrospotřebiče, topení, klimatizaci, alarm a další zařízení v domě. Dálkovým ovladačem nebo mobilem lze řídit také osvětlení. Aby chytrý dům po světelné stránce fungoval co možná nejlépe, nastavují se v něm tak zvané světelné zóny, lze ovládat zvlášť, vypnout je však můžete i všechny dohromady. Některé z nich mohou nabízet i automatizaci – to potom světla reagují na soumrak venku a samy se zapnou. Světelné zóny umožňují i regulaci intenzity světla a podobně.

Světlo přináší do domu pohodlnou atmosféru

Kromě praktického účelu mají světelné zóny v chytrém domě přinést i pohodlnou atmosféru. Pomocí ovladače si pak můžete nastavit přítmí pro romantickou večeři a podobně. Jsou jednou z hlavních součástí chytrých domů. Ovládat lze veškerá svítidla v domě – klasické žárovky, moderní LED svítidla a jiné. Nejlepší na tom je možnost různé kombinace okruhů. Díky ní si můžete osvětlení ve vašem chytrém domě nastavit tak, aby vám nejvíce vyhovovalo jak po estetické, tak i po praktické stránce.

Smart home nabízí chytrá řešení pro ty, kteří chtějí chytře bydlet. Pokud toužíte po komfortu, modernosti, úspoře času a energie, je pro vás chytrý, plně automatizovaný domov dobrým řešením.

Partneři