Proč dnes čím dál tím více lidí touží po domácí automatizaci?

Co se bydlení týče, musí být hlavně komfortní a musí nám vyhovovat po všech stránkách. Dnes čím dál tím více lidí  touží po domácí automatizaci. Není se čemu divit, domácí automatizace dělá dům mnohem modernějším, inteligentnějším, nadčasovějším a pohodlnějším. Necháte se jejími službami hýčkat i vy?

Domácí automatizace přiblíží váš dům scifi scénářům

Zatahovat žaluzie ručně? Zapínat klimatizaci či topení až v okamžik, když začnete užívat místnost? Osobně kontrolovat kotel či ručně otevírat vrata pro vjezd automobilu? Tohle už se nenosí! Nadvládu nad domem přebírá domácí automatizace a ten, kdo ji řídí.  Z jednoho místa, s mobilním telefon v ruce a klidně i na dálku budete moci zapnout klimatizaci, stáhnout rolety, ovládat kamerový systém…že vám to připomíná scifi? Ale kdeže, domácí automatizace je dnes už realitou – šetří čas a energii lidí, zabezpečí domácnost, přinese pohodlí a úsporu. Navíc každodenní starosti, zda jste po užívání vypnuli troubu se stanou minulostí. Domácí automatizace vám přinese kontrolu nad vaším domem, mnohem větší pohodlí, méně hektické chvilky a více času na vaše blízké a na to, co máte rádi.

Mít inteligentní dům už není nic neobvyklého

Mít inteligentní dům dnes není už nic tak neobvyklého. Pravda, na chytře vyřešenou domácnost ještě nelze narazit na každé návštěvě a je zatím spíše terčem obdivu a údivu. Odborníci v tomhle oboru se však shodují na tom, že je domácí automatizace budoucností pro bydlení a rychlým tempem se blížíme době, kdy bude domácí automatizace součástí každého domu. To víte, na pohodlí se zvyká snadno a pokud vám roste nový dům, je nasnadě popřemýšlet o tom, zda i vám může domácí automatizace pomoct s bydlením.

Domácí automatizace neznamená jen pohodlí

Domácí automatizace však neznamená jen pohodlí, ale také úsporu peněz, která vznikne tím, že budete moci – a to i  na dálku –  regulovat topení, stahovat žaluzie v době, kdy do oken pálí slunce aj. . Přinese i větší bezpečnost pro domácnost – budete mít pod kontrolou kamerový systém, budete moci na dálku odpojit rizikové spotřebiče, které by mohly způsobit neplechu a podobně. Váš dům tak už nikdy více nebude hektickým místem, kde si všechno funguje nezávisle na sobě. Naopak, domácí automatizace se stane jeho mozkem, který budete mít pod kontrolou vy.

S nadsázkou se dá říct, že domácí automatizace opravdu umí vytvořit tolik žádané teplo domova. Jen si to představte – po náročném dni přijdete domů, otevřete vrata – aniž byste museli vysedávat z auta a v domě budete relaxovat v místnosti nastavené na tu správnou teplotu. Nebudou vás při tom rušit žádné zbytečné ovladače. Tak jste připraveni zvýšit vaši životní úroveň? 

Partneři