Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie. Když si chcete postavit pěknou vilku, dopřejete jí unikátní design. Nízkoenergetické domy ohromí nejen svým vzhledem, ale mnoha moderními vymoženostmi.

Proč nízkoenergetické domy?

Pokud byste chtěli ušetřit za topení, a přitom snadno ovládali spotřebiče na dálku svým telefonem či tabletem, máte zelenou. Inteligentní domácnost od Loxone nabízí cenově příjemné řešení domácí automatizace. Unikátní systém dovolí dálkové ovládání jako pouhým lusknutím prstu. K dispozici jsou samozřejmě i jiné funkce. Nízkoenergetické domy a pozitiva chytrého systému k sobě prostě patří jako ryba k vodě.

Hurá za prima vychytávkami

Jen si představte, jak řídíte ovládání žaluzií zvlášť či ve skupinách. Určitě potěší, že lze žaluzie napojit na poplašný systém. Nízkoenergetické domy a poplašný systém napojený na žaluzie se osvědčí. Kdo by odolal pěknému designu interiéru? Osvětlení je rovněž ovládáno, ať jste kdekoliv. Nezáleží na tom, zda byste rádi přítmí anebo světelné scény. Chytrý systém se postará o ideální teplotu v budově. Nízkoenergetické domy a topení, to je hodně diskutovaná záležitost. V tomto případě si můžete nastavit požadovanou teplotu bez výčitek.

Bydlení v moderním designu

Mladé páry anebo teenageři ocení nastavení multimédií třeba v každé místnosti. Ráno vás bude budit oblíbená skladba a večerní koupel si vychutnáte u romantických songů. Rozhodně se vám zalíbí dohled nad spotřebou energie, jen tak ušetříte nemalé peníze. Funkce automatického vypnutí nepoužívaných spotřebičů se vyplatí. Posledním pozitivem je vytvoření vlastního poplašného systému. Nízkoenergetické domy s alarmy a komponenty, jako jsou detektory pohybu, odradí od noční návštěvy nezvané hosty.

Partneři