Moderní domy – jen kousek od dokonalosti

Každý majitel nemovitosti touží po jejím dokonalém vzhledu. Ať už se jedná o fasádu, okna, garážová vrata či zabezpečovací systémy, vše musí jít ruku v ruce s posledními trendy. Naštěstí nejsou moderní domy pouze výsadou zámožnějších rodin. Stačí si jen vybrat správnou společnost nabízející své služby za příjemné ceny.

Proč zrovna moderní domy?

Myslíte si, že jsou pro vás moderní domy nereálné? Dopřejte své rodině prima bydlení v příjemném prostředí. Díky inteligentní nemovitosti můžete ušetřit za topení, a navíc jednoduše ovládáte veškeré spotřebiče na dálku pomocí telefonu, tabletu anebo počítače. Chytrá domácnost překoná všechny vaše představy. Moderní domy přinášejí do života vysněný komfort. Užívejte si domácí automatizace, protože systém Loxone  umožňuje řízení na dálku.

Jaké jsou výhody inteligentního bydlení?

Když se rozhodnete pro moderní domy v kvalitní režii Loxone, čekají vás ve všem životě obrovské změny, samozřejmě jen k lepšímu. Za zmínku stojí ovládání žaluzií, osvětlení, vytápění, multimédií, energie i alarmů. Jen si představte, že se dají žaluzie napojit na poplašný systém. Je libo přítmí či barevné osvětlení? Dálkové ovládání osvětlení vše umožní. Kapitolou sama o sobě je vytápění, protože za něj lidé mají nejvíce výdajů. Zaposlouchejte se do své nejoblíbenější skladby třeba při ranní koupeli! Také tok energie budete mít zcela pod dohledem, a dokonce si vytvoříte vlastní poplašný systém s detektory.

Snadné ovládání je super věcička

Říkáte si, že jsou moderní domy pro vás šité na míru? Určitě zaujme i to, že automaticky reagují na pohyby a jiné vlivy v okolí domu. Když zapomenete zavřít garáž, chytré zařízení vám pošle upomínku na mobil! V každém případě potěší jednoduché ovládání všech funkcí. Moderní domy jsou určeny pro všechny, kteří milují pohodlí a vymoženosti dnešní domy. Kontaktujte nás a splňte si sen o komfortním bydlení.

Partneři