Luxusní domy – pohodlí, které si zamilujete

Luxusní domy vynikají unikátním zpracováním, originalitou a nadstandardním vybavením. Dle vašich požadavků lze zakomponovat jednotlivé prvky bydlení tak, aby poskytovaly vše, co budete v budoucím domově potřebovat.
Zpravidla jsou luxusní domy zpracovány s ohledem na poskytnutí potřebného vyžití a prostoru k odpočinku ať už jednotlivci nebo rodině.

Luxusní domy a jejich vybavení

Při výběru vybavení a návrhu interiéru bydlení je třeba dbát na kvalitu materiálů i následné zpracování. Velmi populární jsou kameninové obklady, žula, mramor, lesklé povrchy v kuchyních, korkové podlahy a odolné vinylové podlahy. Luxusní domy poskytují dostatek prostoru, vzdušné interiéry a vhodné uspořádání nábytku.
Dle požadavků zákazníka je možné zakomponovat relaxační místnost vybavenou tak, aby poskytovala dostatek prostoru pro seberealizaci a relaxaci po náročném dni.

Luxusní domy – tipy na jejich zařízení

Dle vašich požadavků lze zakomponovat jednotlivé prvky jako je bar, minibar, automatizace osvětlení a jednotlivých spotřebičů v domě. Velmi oblíbené jsou vířivky, bazén či kulečník, které poskytnou dostatek vyžití a prostoru pro relaxaci a aktivní trávení času s rodinou či přáteli.
K samozřejmostem patří vysoce kvalitní nábytek a spotřebiče, které vám usnadní každodenní údržbu domácnosti – ať již jde o myčku, lednici amerického typu či obývací pokoj nebo relaxační místnost s domácím kinem. K ochraně vašeho majetku lze nainstalovat domovní alarm nebo trezor určený k uchovávání cenností.

Luxusní domy – zahrada a její údržba

K těmto domům často patří zahrada, která je navržena s ohledem na nenáročnost údržby. Velmi oblíbenou dekorací jsou skalky, které bývají osázeny nenáročnými, ale zároveň dekorativními rostlinami, či ovocné stromy, které v létě plodí a poskytují stín při trávení času v zahradě v parných letních měsících.
Na zahradu lze dle vašeho přání umístit nejen bazén nebo venkovní vířivku, ale také přírodní biotop či dekorativní jezírko.
K samozřejmostem se řadí prostorné garáže s elektrickým ovládáním a dekorativní ploty, které vás skryjí před pohledy kolemjdoucích a ochrání váš pozemek před vstupem nepovolaných osob.

Partneři