Centrální ovládání vstupních dveří

Bydlení v inteligentním nízkoenergetickém domě je sen každého člověka. Když ke všemu přidáte také chytré systémy, máte po ruce všechny vymoženosti moderní domy. To se týká problematiky jménem centrální ovládání vstupních dveří a venkovních žaluzií anebo garážových vrat. Samozřejmě můžete počítat s dálkovým ovládáním osvětlení, energií, multimédií, zabezpečení, ale také s regulací teploty. Možnosti využití jsou velice pestré.

Proč zrovna centrální ovládání vstupních dveří?

Možná jste nevěděli, že vás zloděj vykrade během pár minut. Ti nechytřejší vnikají do domů okny, sklepy a garážemi. Je komické, že v mnoha případech to nemají nezvaní hosté vůbec složité. Lidé zapomínají zavírat okna a zamykat dveře. Nejzkušenější zloděje neodradí ani alarm. Častokrát nepomůže ani kvalitní bezpečnostní systém, proto je dobré zvolit centrální ovládání vstupních dveří. Zloději tak nemají žádnou šanci. Nespoléhejte se na sousedy a psa. Pořiďte si chytré venkovní žaluzie a centrální ovládání vstupních dveří.

Kvalita za rozumnou cenu

Inteligentní rodinné domy nepostrádají účinnou mechanickou ochranu složenou z protipožárních a bezpečnostních dveří. V každém případě nechybí zajištěná okna, garážová vrata a zbývající vstupy do domu. Někdo nedá dopustit na mříže, venkovní žaluzie a fólie. Elektronické zabezpečení je posledním trendem. Klasické mechanické zábrany mají jistě svůj význam, ale centrální ovládání vstupních dveří je prostě nejlepší.

Elektronické zabezpečení má svůj účel

Někomu se může zdát investice do elektronické ochrany zbytečná, ale není to pravda. Centrální ovládání vstupních dveří je stoprocentně účinné. Zloděje odradí anebo zabrání v jeho nekalém úmyslu. Kamera ihned spatří vniknutí do domu a okamžitě informuje pomocí obrázkové a textové smsky majitele domu. Elektronická ochrana má dvě možnosti, drátový a bezdrátový systém. Nové stavby nesmí postrádat nejmodernější vychytávky.

Partneři