Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Myšlenka inteligentního domu vychází z představy vyššího životního komfortu a optimálně fungující domácnosti. Pro své uživatele nabízí řadu výhod a bydlení se pro ně stává daleko pohodlnějším.

Podstatou chytrého domu je totiž inteligentní elektroinstalace, centrální řízení a snadné ovládání domácích zařízení a technologií na dálku. Jedním tlačítkem tak ovládáte vytápění, světlo, alarm, domácí spotřebiče či například kamerový systém.   

Z vlastních zkušeností vnímáme stále se zvyšující poptávku po inteligentní automatizaci domů. Setkáváme se i s klienty, kteří se na nás obracejí s požadavkem na odbornou finalizaci inteligentní elektroinstalace.

Nabízíme dlouholeté zkušenosti, odbornou kvalifikaci a kompletní řešení pro inteligentní domy. Využíváme spolehlivých a osvědčených řešení společnosti Loxone. Neváhejte nás proto kdykoli kontaktovat, rádi se v plném rozsahu o inteligentní elektroinstalaci vašich domovů postaráme.

Výhody inteligentního domu Loxone

žaluzie

Žaluzie

Ovládejte svoje žaluzie zvlášť, ve skupinách či automaticky. Žaluzie je také možné napojit na poplašný systém, který žaluzie při vniknutí automaticky otevře.

osvětlení

Osvětlení

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnohem více. Vytvořte si dokonalý vzhled ve vaší domácnosti s dálkově ovládáným osvětlení od Loxone.

vytápění

Vytápění

Nastavte si vaši oblíbenou teplotu v každém pokoji jak se vám zlíbí a nechte systém automaticky vypnout topení v místnostech, které se momentálně nepoužívají.

multimedia

Multimedia

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu v každé místnosti. Nastavte si přehrávání například pro ranní koupel, večeři a další situace v chytré domácnosti.

energie

Energie

Mějte spotřebu energie pod kontrolou pomocí automatického vypnutí nepoužívaných spotřebičů, využití vlastní vyrobené energie a mnoho dalšího.

alarmy

Alarmy

Vytvořte si vlastní poplašný systém s komponenty jako jsou detektory pohybu a vyžeňte nezvané hosty pomocí palety poplašných prvků.

Partneři