Centrální řízení domu vám usnadní odchod do práce

Nestíháte pokaždé, když máte vyjít z domu? Sotva stihnete obléknout sebe a své děti, uvařit si kávu? A to vás teprve čeká obíhání celého domu, zda je všechno vypnuté?  Nepatříte k těm, kteří klidně nechají svítit v obýváku a zbytečné ztráty energie nelitují? V tom případě si pořiďte centrální řízení domu.

Centrální řízení domu vám umožní ovládat celý dům

Představte si dům na dálkové ovládání. Moment! Pouze představovat si jej nemusíte. Stačí, když půjdete s dobou a zařídíte si tak zvaný smart home. Dům, který nabízí domácí automatizaci a centrální řízení domu. To znamená, že všechna světla, žaluzie a elektrospotřebiče, budete moci vypnout/opět uvést do provozu pouhým stisknutím tlačítka. Centrální řízení domu lze díky efektivnímu propojení využívat pro ovládání sauny, klimatizace, topení, bezpečnostních prvků v domě a podobně. Centrální řízení domu je poměrně novinkou v bydlení. A možná někomu možnost ovládat celý svůj dům přes smart phone připadá jako scifi. Jsou to ale jen trendy v bydlení. Ty se časem zaběhnou natolik, že bude centrální řízení domu považováno za naprostou klasiku v domácnosti.

Centrální řízení domu ušetří energie a zvýší bezpečnost domu

Centrální řízení domu nepřináší jen pohodlí a požitek z něčeho nového a moderního. Naopak je velice praktické. Centrální řízení domu umožňuje, i na dálku, vypnout všechny spotřebiče z pohotovostního režimu. Který, jak je známo, také čerpá elektrický proud. Samozřejmě, že tohle může majitel udělat i ručně. Ale komu by se chtělo každé ráno obíhat celý dům a vypínat elektrospotřebiče ze zásuvky? Centrální řízení domu toto umožňuje jediným stisknutím tlačítka . A vy můžete začít šetřit energií. Centrálním řízením lze zvýšit i bezpečnost domu. Třeba tím, že na dálku vypnete rizikové spotřebiče a zařízení. Na dálku můžete zapnout i alarm potom, co vaše děti odejdou do školy.

Centrální řízení domu přináší modernizaci domu, komfort, úsporu a bezpečí. Pozvete si jej do svého života i vy?

Partneři