Novinky

Chytrá domácnost

Zjednodušte si život s chytrou domácností

Chytrá domácnost je stále populárnější. Díky ní, pokud ji umíte správně využívat, vám odpadne spousta starostí. Na vás tak doma zůstane už jen ničím nerušený relax. Co umí chytrá domácnost Váš byt či dům nemusí být pouze designově vybavený. Můžete si z něj během pár chvil vytvořit moderní bydlení. Stačí si umět vybrat správnou firmu, která […]

Zabezpečovací systémy Zlín

Čas nepřítomnosti v rodinném domě či bytě je doslova výzvou pro nezvané hosty, kteří rozhodně nejdou do vašeho obydlí za účelem přátelské návštěvy. Obvykle jde o vloupání a ohrožení vašeho majetku. Často jim v neoprávněném vniku nezabrání ani vaše přítomnost a tak je na čase zajistit si vhodné zabezpečení svého majetku i zdraví.

Zabezpečení rodinného domu

Chcete kvalitní bydlení, ve kterém budete mít nejen pocit soukromí, ale také bezpečí? Rádi byste moderní zabezpečení rodinného domu po všech stránkách, díky kterému se nebudete muset obávat nezvaných hostí? Pojďte se inspirovat kvalitními možnostmi.

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie.

Moderní domy – jen kousek od dokonalosti

Každý majitel nemovitosti touží po jejím dokonalém vzhledu. Ať už se jedná o fasádu, okna, garážová vrata či zabezpečovací systémy, vše musí jít ruku v ruce s posledními trendy.

Centrální ovládání vstupních dveří

Bydlení v inteligentním nízkoenergetickém domě je sen každého člověka. Když ke všemu přidáte také chytré systémy, máte po ruce všechny vymoženosti moderní domy.

Luxusní domy – pohodlí, které si zamilujete

Luxusní domy vynikají unikátním zpracováním, originalitou a nadstandardním vybavením. Dle vašich požadavků lze zakomponovat jednotlivé prvky bydlení tak, aby poskytovaly vše.

Centrální řízení a ovládání venkovních žaluzií

V dnešní době lidé požadují kvalitu a komfort v každém ohledu. To se samozřejmě týká i bydlení. Kdo by odolal životu v pohodlné a moderně řešení domácnosti.

Ekonomické domy – vaše možnost, jak ušetřit na bydlení

Ve chvíli, kdy řešíte výstavbu nového domu je třeba myslet nejen na pořizovací náklady, ale také na náklady provozní. Ušetřit na provozu můžete díky pasivním a nízkoenergetických domů.

Efektivní řízení domu přinese pohodlí všem jeho uživatelům

Představte si, že už nikdy nebudete muset volat dětem, které domů dorazí dřív, aby zapnuly klimatizaci. Za nich a za vás to udělá efektivní řízení domu.

Centrální řízení domu vám usnadní odchod do práce

Nestíháte pokaždé, když máte vyjít z domu? Sotva stihnete obléknout sebe a své děti, uvařit si kávu? A to vás teprve čeká obíhání celého domu, zda je všechno vypnuté?

Proč dnes čím dál tím více lidí touží po domácí automatizaci?

Co se bydlení týče, musí být hlavně komfortní a musí nám vyhovovat po všech stránkách. Dnes čím dál tím více lidí  touží po domácí automatizaci.

Jak vám smart home usnadní život?

Smart home si tedy můžete představit jako domeček na dálkové ovládání, s tím rozdílem, že půjde o reálné bydlení, které váš životní komfort posune na vyšší level.

Loxone Gold Partner

Stali jsme se Gold partnerem.

Novinka – univerzální čtyřtlačítko s teplotním senzorem

Jedná se o čtyřtlačítko z kterého můžeme udělat 13 tlačítko takže bude mít 13 spínacích povelů a měřit teplotu – velice se osvědčilo.

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Partneři