Inteligentní domy

Chcete usporně topit, snadno ovládat spotřebiče, ovládat si svůj dům na dálku přes telefon, tablet, počítač?

Mějte chytrou domácnost od Loxone – cenově dostupné řešení domácí automatizace, jehož velkým přínosem chytrého domu je uživatelský komfort. Se systémem Loxone můžete snadno ovládat různé funkce a domácí zařízení na dálku.

Výhody inteligentního domu Loxone

žaluzie

Žaluzie

Ovládejte svoje žaluzie zvlášť, ve skupinách či automaticky. Žaluzie je také možné napojit na poplašný systém, který žaluzie při vniknutí automaticky otevře.

osvětlení

Osvětlení

Barevné osvětlení, světelné scény, stmívání a mnohem více. Vytvořte si dokonalý vzhled ve vaší domácnosti s dálkově ovládáným osvětlení od Loxone.

vytápění

Vytápění

Nastavte si vaši oblíbenou teplotu v každém pokoji jak se vám zlíbí a nechte systém automaticky vypnout topení v místnostech, které se momentálně nepoužívají.

multimedia

Multimedia

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu v každé místnosti. Nastavte si přehrávání například pro ranní koupel, večeři a další situace v chytré domácnosti.

energie

Energie

Mějte spotřebu energie pod kontrolou pomocí automatického vypnutí nepoužívaných spotřebičů, využití vlastní vyrobené energie a mnoho dalšího.

alarmy

Alarmy

Vytvořte si vlastní poplašný systém s komponenty jako jsou detektory pohybu a vyžeňte nezvané hosty pomocí palety poplašných prvků.

Inteligentní dům od Loxone automaticky reaguje na vlivy kolem domu. Na úroveň osvětlení, změny počasí, vniknutí do domu, prasklé potrubí a další. Pokud nejste doma, Miniserver Loxone vypne automaticky topení v místnostech, zhasne světla, odpojí hladové elektrické spotřebiče od sítě atd. Zapomněli jste k večeru zavřít garáž? Inteligentní dům vám na vaše mobilní zařízení zašle upomínku!

Jednoduché ovládání

Celý inteligentní dům od Loxone můžete jednoduše ovládat na dálku pomocí aplikace na vašem tabletu. Jedním dotekem můžete změnit barvu osvětlení, teplotu vytápění či chlazení, hlasitost hudby, spotřebu energie, kontrolovat pohyb žaluzie či zkontrolovat status celého domu, pokud zrovna nejste doma.

loxone-ovladani

Máte zájem o tuto službu?

Zadejte nám nezávaznou poptávku a my vám zdarma zašleme vypracovanou kalkulaci.

Zadat poptávku

Proč nás vybrat

  1. Jsme ostřílení profesionálové, máme za sebou více než 17 let zkušeností v oboru
  2. Ručíme za kvalitu a spolehlivost a preferujeme dlouhodobou spolupráci
  3. Starosti hoďte za hlavu, vše vytvoříme od A do Z bez zásahu dalších firem

Co je u nás nového?

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Celá novinka

Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie.

Celá novinka

Moderní domy – jen kousek od dokonalosti

Každý majitel nemovitosti touží po jejím dokonalém vzhledu. Ať už se jedná o fasádu, okna, garážová vrata či zabezpečovací systémy, vše musí jít ruku v ruce s posledními trendy.

Celá novinka

Centrální ovládání vstupních dveří

Bydlení v inteligentním nízkoenergetickém domě je sen každého člověka. Když ke všemu přidáte také chytré systémy, máte po ruce všechny vymoženosti moderní domy.

Celá novinka

Luxusní domy – pohodlí, které si zamilujete

Luxusní domy vynikají unikátním zpracováním, originalitou a nadstandardním vybavením. Dle vašich požadavků lze zakomponovat jednotlivé prvky bydlení tak, aby poskytovaly vše.

Celá novinka

Centrální řízení a ovládání venkovních žaluzií

V dnešní době lidé požadují kvalitu a komfort v každém ohledu. To se samozřejmě týká i bydlení. Kdo by odolal životu v pohodlné a moderně řešení domácnosti.

Celá novinka

Ekonomické domy – vaše možnost, jak ušetřit na bydlení

Ve chvíli, kdy řešíte výstavbu nového domu je třeba myslet nejen na pořizovací náklady, ale také na náklady provozní. Ušetřit na provozu můžete díky pasivním a nízkoenergetických domů.

Celá novinka

Efektivní řízení domu přinese pohodlí všem jeho uživatelům

Představte si, že už nikdy nebudete muset volat dětem, které domů dorazí dřív, aby zapnuly klimatizaci. Za nich a za vás to udělá efektivní řízení domu.

Celá novinka

Centrální řízení domu vám usnadní odchod do práce

Nestíháte pokaždé, když máte vyjít z domu? Sotva stihnete obléknout sebe a své děti, uvařit si kávu? A to vás teprve čeká obíhání celého domu, zda je všechno vypnuté?

Celá novinka

Proč dnes čím dál tím více lidí touží po domácí automatizaci?

Co se bydlení týče, musí být hlavně komfortní a musí nám vyhovovat po všech stránkách. Dnes čím dál tím více lidí  touží po domácí automatizaci.

Celá novinka

Jak vám smart home usnadní život?

Smart home si tedy můžete představit jako domeček na dálkové ovládání, s tím rozdílem, že půjde o reálné bydlení, které váš životní komfort posune na vyšší level.

Celá novinka

Loxone Gold Partner

Stali jsme se Gold partnerem.

Celá novinka

Novinka – univerzální čtyřtlačítko s teplotním senzorem

Jedná se o čtyřtlačítko z kterého můžeme udělat 13 tlačítko takže bude mít 13 spínacích povelů a měřit teplotu – velice se osvědčilo.

Celá novinka

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Celá novinka

Partneři