O nás

Ve zlínské firmě Elektro Válek, pro své klienty od roku 1997 provádíme instalace inteligentní elektroinstalace (inteligentní dům), zajišťujeme dodávky, montáže, výrobu a servis pojezdových bran a automatických bran a instalujeme zabezpečovací systémy a kamerové systémy (CCTV).

Kromě toho nabízíme kompletní řešení v oboru elektro (silnoproud, slaboproud). Případným zájemcům poskytujeme konzultaci přímo na místě realizace, navrhneme nejvýhodnější řešení a zpracujeme cenovou nabídku – to vše zdarma na naše náklady.

Co je u nás nového?

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Chytrý dům? Ano, zjednodušte si život!

Celá novinka

Nízkoenergetické domy v moderním kabátku

V posledních letech se roztrhl pytel s výstavbou inteligentních nemovitostí. Nízkoenergetické domy jsou stále v kurzu. Není divu, nabízejí komfortní bydlení šetřící náklady za energie.

Celá novinka

Moderní domy – jen kousek od dokonalosti

Každý majitel nemovitosti touží po jejím dokonalém vzhledu. Ať už se jedná o fasádu, okna, garážová vrata či zabezpečovací systémy, vše musí jít ruku v ruce s posledními trendy.

Celá novinka

Centrální ovládání vstupních dveří

Bydlení v inteligentním nízkoenergetickém domě je sen každého člověka. Když ke všemu přidáte také chytré systémy, máte po ruce všechny vymoženosti moderní domy.

Celá novinka

Luxusní domy – pohodlí, které si zamilujete

Luxusní domy vynikají unikátním zpracováním, originalitou a nadstandardním vybavením. Dle vašich požadavků lze zakomponovat jednotlivé prvky bydlení tak, aby poskytovaly vše.

Celá novinka

Centrální řízení a ovládání venkovních žaluzií

V dnešní době lidé požadují kvalitu a komfort v každém ohledu. To se samozřejmě týká i bydlení. Kdo by odolal životu v pohodlné a moderně řešení domácnosti.

Celá novinka

Ekonomické domy – vaše možnost, jak ušetřit na bydlení

Ve chvíli, kdy řešíte výstavbu nového domu je třeba myslet nejen na pořizovací náklady, ale také na náklady provozní. Ušetřit na provozu můžete díky pasivním a nízkoenergetických domů.

Celá novinka

Efektivní řízení domu přinese pohodlí všem jeho uživatelům

Představte si, že už nikdy nebudete muset volat dětem, které domů dorazí dřív, aby zapnuly klimatizaci. Za nich a za vás to udělá efektivní řízení domu.

Celá novinka

Centrální řízení domu vám usnadní odchod do práce

Nestíháte pokaždé, když máte vyjít z domu? Sotva stihnete obléknout sebe a své děti, uvařit si kávu? A to vás teprve čeká obíhání celého domu, zda je všechno vypnuté?

Celá novinka

Proč dnes čím dál tím více lidí touží po domácí automatizaci?

Co se bydlení týče, musí být hlavně komfortní a musí nám vyhovovat po všech stránkách. Dnes čím dál tím více lidí  touží po domácí automatizaci.

Celá novinka

Jak vám smart home usnadní život?

Smart home si tedy můžete představit jako domeček na dálkové ovládání, s tím rozdílem, že půjde o reálné bydlení, které váš životní komfort posune na vyšší level.

Celá novinka

Loxone Gold Partner

Stali jsme se Gold partnerem.

Celá novinka

Novinka – univerzální čtyřtlačítko s teplotním senzorem

Jedná se o čtyřtlačítko z kterého můžeme udělat 13 tlačítko takže bude mít 13 spínacích povelů a měřit teplotu – velice se osvědčilo.

Celá novinka

Světelné zóny umí vykouzlit pravou atmosféru domova

Světlo umí divy. O osvětlení domova tohle platí dvojnásob. Pokud bydlíte v chytrém domě, můžete si v něm nastavit světelné zóny  tak, aby vykouzlily pravou atmosféru domova.

Celá novinka

Partneři